לפרטים:08-9380482

אודותינו

פרופיל והיסטוריית מטבחי לי-גל הוא סיפור הצלחה והגשמה של חלום.

בשנת 1974 הקים המייסד את החברה שבבעלותו בשתי כפות ידיו, על פני שטח שהשתרע על כ-75 מ”ר בלבד, עם כלי עבודה ידניים ב”עבודת יד” מדויקת וקפדנית, נקייה ואיכותית. מה שהביא לשביעות רצון הלקוח שהעביר את חוות דעתו בפני מכריו, חבריו וסביבתו.
במרוצת השנים עבודתו זכתה לתשבחות ובמהרה שמה של החברה החל להתפרסם בזכות איכות, מהירות, שירות ומקצועיות. הניסיון והוותק הרב בשנים, המקצועיות, המגוון והשירות האמין הם אלה אשר מובילים את מטבחי לי-גל, והופכים אותה למה שהיא.

מטבחי לי-גל מיוצרים במגוון סגנונות וזאת ע”מ להתאים סגנונות שונים ללקוחות שונים ולאפשר ללקוחותיה את מרב האפשרויות הקיימות בתחום המטבחים. במטבחי לי-גל נצמדים ומתעדכנים אודות השינויים בתפיסת החיים תוך שילוב של עיצוב מתקדם ומגוון רחב של מוצרים. אנו מפתחים מידי שנה דגמים חדשים, פרטים ואביזרים ייחודיים תוך הקפדה על חדשנות טכנולוגית,הנדסת אנוש מתקדמת, עיצוב ופונקציונליות המתבצעת ע”י תכנון אדריכלי ובאמצעות תוכנות מחשב מתקדמות לתכנון ועיצוב מקדים המדמה את התוצאה הסופית בכדי להגיע לשביעות רצון המרבית ללקוח.

במטבחי לי-גל תהליך העיצוב, התכנון והייצור של המטבח המודרני מתבצע ע”י בעלי מקצוע מהשורה הראשונה ההקפדה על איכות המוצר מאפשרת לנו להגשים ללקוחותינו את חלומם למטבח מושלם המתאים לצרכיהם ולאופיים. כחברה המוכרת ע”י קהל לקוחותינו הנרחב, אנו מתחייבים לשירות מעולה מקצועי ואדיב לאורך שנים ויחס אישי לכל לקוח. אצלנו במטבחי לי-גל ישנה בקרת איכות קפדנית ובלתי מתפשרת,המאפשרת רמת גימור מושלמת ואיכות ללא פשרות. כי אהבה לאוכל טוב, מתחילה במטבח …